Darmowe · Asystent Projektanta/PROJEKTANT

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Wrzesień 18, 2024 3:01 pm

Location: Kraków, malopolskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: • Projektowanie instalacji HVAC, co, • Tworzenie kompletnej dokumentacji projektowej, • Koordynacja projektowa międzybranżowa. Wymagania: • Biegła znajomość programu AutoCad,Excel • Umiejętność obsługi programu Instal soft, • Umiejętność obsługi programu Ventpack, • Mile widziana znajomość programu Revit MEP, • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania instalacji • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, • Umiejętność pracy w zespole, • Dobra organizacja pracy, • Sumienność w wykonywaniu obowiązków, • Doświadczenie min. 3 lata Oferujemy: • stałą pracę na stanowisku asystenta z możliwością awansu na projektanta • możliwość zdobycia uprawnień projektowych • możliwość odbywania szkoleń tematycznych • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji: centrum

Numer telefonu: 886370365

Leave your comment